Новости

31 серпень
2017

Спортивна та активна «Секунда»

Разом з брендом "G-Shock" ТМ «Секунда» взяла участь у щорічному літньому спортивному фестивалі «Z-Games» в Затоці Одеської області. З 21 по 27 серпня успішно пройшов найбільший в східній Європі фестиваль есктремальних розваг «Z-Games 2017». Протягом всього фестивалю найкрутіші гості фестивалю «Z-Games» були з самого ранку на локації "G-Shock". Було обрано 4 переможців у номінаціях: пішохід, ровер, bmx, скейтборд. Визначати найкращих у номінаціях довірили «найсерйозно-несерйознішим» організаторам фестивалю, серед яких й відомий шоу-мен Олександр Педан, що взяв участь у визначенні переможців. Зробити це було непросто, адже обирати треба було серед 30 яскравих та спортивних учасників, але журі впоралися із цією задачею. Переможець у кожній з номінацій отримав G-Shoсk GA-700, а учасники отримали подарункові сертифікати на покупку годинників, а усі, хто спостерігав за перебігом нагородження отримали велику порцію задоволення та яскравих емоцій.  


Далі на «Секунду» чекає не менш активний вересень, й ще дуже багато гарного настрою наш бренд подарує своїм клієнтам! Більше новини Ви завжди можете побачити на наший сторінці у Facebook  


Довідка: З 2012 року бренд «Секунда» є партнером Міжнародного фестивалю зі спортивного танцю «Парад надій», де виступає партнером «Точного часу» та відзначає спортсменів категорії «Дорослі» та «Юніори».