Новости

31 серпень
2018

Літні «Уроки безпеки» від «Фокстрот» з успіхом пройшли в Миколаєві

У Миколаєві пройшли літні традиційні «Дні безпеки» в дитячих оздоровчих таборах, а за останній рік партнерства ГК «ФОКСТРОТ» з рятувальниками Миколаївської області близько 3000 дітей у понад 50 навчально-виховних та оздоровчих закладах змогли переглянути мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу»


20 серпня у дитячому оздоровчому таборі «Дельфін» м. Миколаєва відбувся Урок безпеки в рамках соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній «ФОКСТРОТ» за підтримки ГУ ДСНС в Миколаївській області.   
Лисичка Фокс демонструвала дітлахам мультик «Фокс і Трот поспішають на допомогу», а також провела вікторину на найкраще знання правил поводження при виникненні пожежі. Діти активно відповідали на загадки, розігрували ситуацію, де вони стали заручниками пожежі і мали зателефонувати у службу порятунку. Учасники отримали від лисички подарунки - розклади уроків, листівки «При пожежі дій правильно!», фрізбі, брендовані персонажами мультфільму тощо. 


А найкреативніші діти отримали футболки за складання власних віршів на тему «Обережно -пожежа».


У кінці свята на усіх чекали жовто-блакитні кульки та змога зробити пам’ятні фотографії з рятувальниками та Лисичкою Фокс героїнею мультсеріалу ГК «Фокстрот».  


Діти були у захваті від спілкування зі справжніми пожежними, а деякі після зустрічі вже задумалися над професією рятувальника.Довідка: З 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері. У 2008 року в ГКФ розпочинається соціальний проект «Школа безпеки» під девізом «Комфортно там, де безпечно!». У 2012 році за сприяння фахівців ДСНС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» (4 серії, виробник – студія «Арт-Відео»). За цей час в інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули близько 700 000 глядачів. За мотивами найпопулярнішої за кількістю переглядів четвертої серії мультфільму «Пожежа» https://www.youtube.com/watch?v=bRezik8LHtA була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!» та Розклади уроків. Восени 2018 року готується презентація серії «Пожежа» англійською та польською мовами по всій Україні за підтримки ДСНС України.