Новости

1 березень
2018

Переможцем премії RETAIL AWARDS 2017 стала торгова мережа "Секунда"

Оголошені лідери споживчих симпатій на грандіозній Церемонії нагородження Премією Retail Awards «Вибір споживача 2017». 
ТС «Секунда» - лідер в номінації «Мережа магазинів годиннників» 


28 лютого відбулася щорічна церемонія нагородження Національної Премії Retail Awards 2017 "Вибір споживача". В останній зимовий день під одним дахом зібралися головні представники провідних роздрібних компаній і торгових центрів країни. Беззаперечним переможцем в номінації «Мережа магазинів годинників» стала торгова мережа "Секунда". 


За словами генерального директора компанії «Секунда» Андрія Острогляда, - ця нагорода є визнанням зусиль всієї команди компанії, спрямованих на підвищення якості обслуговування і завоювання лояльності клієнтів. -Отримавши цю нагороду, ми в черговий раз говоримо собі, ми все робимо правильно! Ми слухаємо і чуємо Вас - дорогі гості наших салонів, ми готові відповісти на всі запити тих, для кого годинник, це не тільки точний час, але й елемент стилю і модного тренду. Ми любимо свою справу, нам подобається дарувати клієнтам радість і задоволення від покупок, консультацій і сервісу, - зазначив Андрій Острогляд. 


Довідка: Retail Awards була заснована в 2011 році, і проводиться вже протягом шести років. Номінації Премії формуються за підсумками щорічного глибокого аналізу ринку роздрібної торгівлі та анкетування його учасників. Опитування проводиться дослідницькою компанією, з урахуванням важливих для споживачів критеріїв (цінова політика, асортимент/набір орендарів, розташування, зручність, пізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності тощо). 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті www.retailawards.com.ua