Новости

6 серпень
2018

Намалювали безпеку разом з «Фокстротом»

У Бердянську пройшли літні традиційні «Дні безпеки» в дитячих оздоровчих таборах, а за три роки партнерства ГК «ФОКСТРОТ» з рятувальниками Запорізької області близько 60 000 дітей у понад 150 навчально-виховних та оздоровчих закладах змогли переглянути мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», взяти участь у заходах за мотивами мультику 


3 та 4 серпня в дитячих оздоровчих таборах м. Бердянська на Азовському морі відбулися Уроки безпеки в рамках соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній «ФОКСТРОТ» за підтримки ГУ ДСНС в Запорізькій області. 


Близько 200 дітей 3 серпня стали учасниками квесту з безпеки в дитячому оздоровчому таборі «Райський куточок» на Бердянській косі: діти переглянули мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», створений для популярізації правил безпеки серед дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку в рамках соціальної відповідальності бізнесу «Фокстрот». А вийшовши з кінозалу, школярі тут же згрупувалися у команди та пройшли етапи квесту «Вікторина», «Одягнись як рятувальник», «Встигни із допомогою» тощо. За успіхи в квесті молодші школярі отримали тематичні сувеніри від організаторів – розклади уроків, листівки «При пожежі дій правильно!», фрізбі, брендовані персонажами мультфільму тощо.  


У цей час старшокласники на медичному манекені вчилися надавати першу допомогу уявному потерпілому та раділи рясним краплям води з пожежного рукава під час показового гасіння умовної пожежі професійними вогнеборцями Бердянська. Вогнеборці влаштували для дітей парад пожежної техніки та показові виступи: як вони діють під час пожежі, провели бойове розгортання та загасили умовне загоряння. 

4 серпня ще 300 школярів сусіднього дитячого оздоровчого табору «Червона гвоздика» взяли участь у конкурсі малюнків за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу». Напередодні діти подивилися мультик у загонах, обговорили із вожатими дії персонажів та отримали завдання - намалювати правила безпеки. На закритті зміни кращі художники отримали заохочення: справжні каски рятувальників від начальника сектору зв’язків із ЗМІ та роботи із громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юлії Баришевої.  

Сюрпризи переможцям роздали двоє дівчат-вожатих у костюмах героїні мультсеріалу лисички Фоксі та прес-секретар ГК «ФОКСТРОТ» Алевтина Белецька. 


- Девіз нашого соціального проекту «Комфортно там, де безпечно», а «Уроки безпеки» влітку традиційно проводяться у місцях відпочинку дітей на Азовському морі та стали нашою доброю традицією як соціально-відповідального бізнесу, - сказала Алевтина Белецька. – Зусилля ДСНСобласті та їх помічників дають свій результат: з початку 2018 року в Запорізькій області під час пожежі не загинула жодна дитина. Це значить, що є сенс працювати далі, розвивати соціальний проект «Школа безпеки», навчаючи дітей за допомогою Уроків та мультсеріалу головним правилам життя – як бути живими та здоровими. 

Під час літніх канікул близько 10 тисяч дітей в Запорізькій області повторили правила безпечної поведінки спільно із обласними державними службами профілактики дитячого травматизму – ДСНС області, Національної поліції, медиками, волонтерами Товариства Червоного Хреста України та за партнерської підтримки ГК «ФОКСТРОТ». 

Довідка: З 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері. У 2008 року в ГКФ розпочинається соціальний проект «Школа безпеки» під девізом «Комфортно там, де безпечно!». У 2012 році за сприяння фахівців ДСНС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» (4 серії, виробник – студія «Арт-Відео»). За цей час в інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули близько 700 000 глядачів. За мотивами найпопулярнішої за кількістю переглядів четвертої серії мультфільму «Пожежа» https://www.youtube.com/watch?v=bRezik8LHtA була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!» та Розклади уроків. Восени 2018 року готується презентація серії «Пожежа» англійською та польською мовами по всій Україні за підтримки ДСНС України.