Валерій Маковецький: з «Секунди» починалася галузь годинникового рітейлу в незалежній Україні

Через 26 років відомий продавець годин відкрив 39 магазин і перший концептуально новий формат магазину CASIO G-SHOCK STOREУ 

У столичному ТРЦ «River Mall» за адресою Київ, Дніпровська набережна, 12 відкрився перший в Україні "G-Shock Store", це – 39-й за рахунком магазин від офіційного дистриб'ютора CASIO – мережі «Секунда» 


«У цьому ТРЦ Секунда відійшла від традицій бути майданчиком для всіх брендів одночасно і представила колаборацію з провідним брендом на світовому ринку технологічних і надійних годинників, – говорить виконавчий директор мережі «Секунда» Андрій Острогляд. – Хочу зауважити, що від ідеї до реалізації все у цьому магазині було зроблено командою «Секунди». 


Атмосфера і дизайн інтер'єру передає стиль і філософію бренду Casio. Кількість SKU магазину – 900 актуальних моделей наручних годинників. Це ексклюзивний для України преміальний асортимент G-SHOCK, EDIFICE і PRO TREK. Віддані шанувальники CASIO отримають можливість зануритися в світ легендарних G-Shock, надійних Edifice, Pro Trek для мандрівників, Baby-G і Sheen – вибору мільйонів жінок. 


– Саме з бренду CASIO в 1993 році починалася історія мережі «Секунда», першої в Україні мережі годинникових механізмів, – прокоментував появу концептуально нової «Секунди» Валерій Маковецький, співзасновник ГК «Фокстрот», яка розвиває бренд «Секунда». – Це новий рівень розвитку, коли мережа вперше в Україні представляє подібного роду проект, підтверджуючи, що лідирує не тільки за кількістю торговельних точок, а й в ідеях, концепціях роботи зі світовими виробниками і покупцями. 

У «Секунді» відзначили, що в CASIO G-SHOCK STORE не забули про любителів класичних і інноваційних годинників, в магазині також представлені моделі від американських, швейцарських та інших європейських виробників. 


Наразі в компанії готуються до свята відкриття, який співпаде з Grand Open нового ТРЦ «River Mall». На урочисте відкриття плануються наступні акції: першим 5 покупцям буде надано можливість придбати годинник G-SHOCK (DW-5600BB-1ER) всього за 999.00 грн, кожному відвідувачеві в подарунок – 1000 грн. на годинник G-Shock, а серед користувачів соціальних мереж будуть розіграні новинки 2019 року G-SHOCK GA-2000.  


Інформаційна довідка: торгова мережа під брендом «Секунда» вже 26 років є незмінним лідером на ринку годинників в Україн за кількістю торгових точок. Стартувавши з бренду Casio, «Секунда» вийшла на рівень національного ритейлера і сьогодні популярна роздрібна мережа представлена 39 магазинами по всій території України від Львова до Сєвєродонецька. На сьогоднішній день середня торговельна площа магазина становить 50 кв. м. (максимальна – понад 100 кв.м.). Мережа впевнено продовжує відкривати магазини в містах-мільйонниках в сучасних ТРЦ з хорошим підбором операторів і розвиненою сферою розваг. 

Група компаній «ФОКСТРОТ» розвиває бренди «Фокстрот. Техніка для дому», (рітейл побутової та електронної техніки) і «Секунда» (годинниковий рітейл), а також« DEPO't Center» і «Fantasy Town» (управління нерухомістю в ГК «ФОКСТРОТ»). 

Співзасновники Групи компаній «Фокстрот» Геннадій Виходцев (генеральний директор ГКФ) і Валерій Маковецький (голова наглядової ради Фокстрот).

ГКФрозвиває бренди