Виходцев Геннадій: Парад надій відбувся і переміг кризові обставини

Співзасновник ГК Фокстрот Геннадій Виходцев оцінив роль популярного турніру «Парад надій» в розвитку бально-спортивного танцю в Україні

«Парад надій відбувся у 32 раз, на нього з'їхалися й ті спортсмени, які тільки починають свій шлях у цьому виді спорту, і ті, кому вже аплодували на легендарному Блекпульскому турнірі у Великій Британії. Подібні турніри потрібні для того, аби всі танцюристи отримали оцінку своєї щоденної праці від кращих суддів у цьому виді спорту. Наш бренд вже 19 років є частиною команди Валентини Федорчук, яка стояла біля витоків спортивного танцю в Україні. Щасливі з того, що її ініціатива і сьогодні формує стандарти українських турнірів зі спортивних танців.


16 і 17 жовтня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (проспект Перемоги, 40-Б) за підтримки Геннадія Виходцева відбувся XXXII Міжнародний фестиваль зі спортивних танців Парад надій-2 021. «Ми повернулися!», – наголосила під час відкриття фестивалю Валентина Федорчук – засновниця міжнародних змагань «Парад надій», голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю в Україні, заслужений тренер України. Адже танцювальний фестиваль, який вона з дочкою Оленою Федорчук-Лемішко заснували 32 роки тому, через локдауна був перенесений з весни (традиційний час Параду у розкладі українських турнірів) на осінь цього ж року.


На паркет Параду надій-2021 близько тисячі раз вийшли спортсмени і початківці у категоріях «ювенали», «юніори», «молодь», «дорослі», «Pro-Am» (тренер і учень), "сеньйори" з понад 100 клубів України та зарубіжжя (Польща, Молдова, Грузія і т.д.).


Головна відмінність Параду від десятків інших турнірів в Україні – наявність кубка Фокстроту. Всі 8 відділень фестивалю починалися не тільки з гімну України, а й з виходу спортсменів на паркет у супроводі ростовой ляльки Фоксі – тотемного символу бренду Фокстрот. У 2021 році на паркеті Параду надій розіграли дев'ятнадцятий за рахунком "Кубок Фокстрот" за краще виконання однойменного танцю. 12 пар вийшли на паркет Параду, танцюючи лише фокстрот. Кращими у виконанні фокстроту судді назвали пару Олександр Безкровний / Марія Савчук з харківського клубу Sparta. Бренд Фокстрот вручив не тільки цінні призи трійці спортсменів на п'єдесталі пошани, але й заохочувальні призи усім учасникам цього етапу змагання.


Валентина Федорчук запросила до суддівства на Параді близько півсотні авторитетних рефері. Танцювальні навички спортсменів оцінювали неодноразові чемпіони світу та Європи Грехем Освік й Алекс Іванець (Великобританія), Стефан Осенкоп і Бен Борк з Німеччини, Андреа Чігареллі і Фіоре Манзіоні (Італія), Януш Бялий з Польщі, Андрій Андронік з Молдови. Один із суддів – учасник шоу "Танці з зірками" – Денис Самсон виступив зі своєю партнеркою Анастасією Соніной у категорії "Pro-Am Cup Scholarship A (17-35), учень і тренер" у латиноамериканській програмі, й посів перше місце.


Уже другий рік існує традиція зоряного суддівства на Параді надій. У минулому 2020 році зоряну колегію очолила олімпійська чемпіонка Анна Різатдінова. Цьогоріч головою зіркових суддів стала головна редакторка порталу Hochu.ua Анна Іваненко. Зоряні судді вибрали пару №13 – Назар Виговський / Поліна Лебідь – представників київського клубу Dance Innovation Team, які виступали в категорії Юніори 2 у латиноамериканській програмі. Свої голоси за цих спортсменів віддав Спартак Суббота, психіатр, науковий керівник інституту когнітивного моделювання і ведучий нового шоу «Не бреши мені" на телеканалі LIVE, а також Yatsuta (засновниця і педагог студії Sweet Family Club) співачка, телеведуча, володарка титулу "MRS. WORLD BEAUTY ".


Валентина Федорчук зібрала не тільки відомих суддів, класних танцюристів та селебріті, а й команду зіркових партнерів. Спортсмени отримали подарунки від Групи компаній Фокстрот, сокового партнера – ТМ «Садочок» компанії Pepsico в Україні і доброго партнера – виробника м'яких іграшок ТМ «Гулівер Країна». Серед партнерів фестивалю – готель «Редіссон Блу Поділ», танцювальний магазин Dance me, вода «San Benedetto».


Інформаційну підтримку «Параду надій 2021» здійснювали медіапартнери: медіа холдинг OBOZREVATEL, всеукраїнське видання «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», інформаційне агентство "РБК-Україна" і всеукраїнська газета «День».

Інформаційними партнерами Параду Надій стали телеканали Прямий і Live, кращий онлайн портал про все, чим цікавиться сучасна жінка, Hochu.ua, інтернет портали Eurostar, Lucky Ukraine, Studio of my dreams, Glory, Cut і онлайн журнал Star Brothers. Промо-партнером фестивалю вже в сьомий раз стало PR-агентство BeMyMedia. Організатори запрошують читачів стежити за новинами цього і майбутніх фестивалів на офіційній сторінці FB і в інстаграм

ГКФрозвиває бренди