Переваги роботи у нас

Переваги роботи у нас

  • Кадрова політика згідно Законодавства України
Кадрова політика в компанії базується на дотриманні всіх діючих законодавчих норм і постанов уряду України, а також норм поведінки всередині компанії - корпоративної етики. Підприємства під ТМ від ГК «ФОКСТРОТ» дотримуються їх як при наймі персоналу, так і в період їхньої діяльності. У рамках законодавства розроблені та діють спеціальні внутрішні документи про проходження випробувального терміну, адаптації співробітника, системи мотивації і надання відпусток.
  • Регулярне навчання персоналу
Департамент персоналу реалізовує кадрову політику та стратегічні напрямки розвитку персоналу. Навчання персоналу планується за підсумками прозорої системи оцінки персоналу, яка проводиться шляхом оцінки досягнень працівників за визначений період. Також в компанії діє система підвищення кваліфікації персоналу через системне професійне навчання і розвиток менеджерських компетенцій.
  • Позитивний моральний клімат без прояву дискримінації або неповаги в колективі

Діяльність підприємств під ТМ ГК «ФОКСТРОТ» здійснюється на основі беззастережної репутації, поваги до інших культур, гідності та прав людини. Нам властива доброзичлива і відкрита атмосфера, демократичний стиль управління, шанобливе ставлення один до одного.
  • Корпоративна культура
У 2013 році Група компаній «ФОКСТРОТ» увійшла до «Рейтингу 25 кращих роботодавців України» за даними дослідження громадської думки в ід газети «Капітал». У компанії розроблена і ефективно працює програма адаптації. Кожен новий співробітник в перші дні роботи в компанії знайомиться і з корпоративними цінностями і стандартами, історією та досягненнями компанії, її цілями і завданнями. Основними джерелами інформування працівників компанії є корпоративні медіа - «Стрічка новин ГКФ» і «ЛУК – Люди управляючої компанії», командні заходи та щоденні комунікації.

Щорічно для персоналу проводяться різноформатні корпоративні свята: святкування Нового року, День захисника Вітчизни - 23 лютого, Міжнародний жіночий день - 8 березня, День народження компанії. У скарбничці цікавих командних заходів минулих років - пейнт-бол, картинг, вітрильна регата, ігри фан-казино, гра «Мафія». А дітей працівників ГК «ФОКСТРОТ» радують щорічні свята – Новорічні ранки, спортивні естафети «Ми - чемпіони!».

  • У здоровому тілі – здоровий дух!
На робочому місці наших працівників створені здорові і стимулюючі високу продуктивність праці, умови роботи. На підприємствах, що діють під торговими марками ГК «ФОКСТРОТ», є свої футбольні команди, а у кожного співробітника - можливість стати гравцем або «повболівати» на трибунах за свою корпоративну команду! Щорічно проходять спортивні змагання серед працівників, найяскравіше з яких - внутрішній турнір на Кубок ГКФ з футзалу (міні-футболу).