У Фокстрот – ювілейний 125 магазин: його відкрили у Кривому Розі

Новий магазин розмістився в ТРК Victory Plaza (вул. Лермонтова, 37) і став п’ятим представником ритейлера у місті

23 березня найбільший ритейлер електроніки і побутової техніки Фокстрот запустив у Кривому Розі новий торгівельний об’єкт, розширивши мережу до 125 фізичних магазинів.


Загальна площа становить 1080 м кв., торгова – 800 м кв.. Це дозволило реалізувати загальноприйняту фірмову концепцію з оформлення торгового простору, наповнити магазин оптимальним асортиментом і залучити до організації бренд-зон партнерів від провідних виробників.


Покупців зустрічає бренд-зона ТМ Apple, викладка смартфонів інших відомих марок, велика зона телевізорів від LG, Samsung тощо. У магазині представлений широкий вибір пральних машин, холодильників, техніки для кухні, дрібна побутова техніка (в топі – пилосмоки, грилі, мультипечі, кавомашини) від Tefal, Philips, Delonghi, KRUPS та ін.


«Попри те, що наша країна і зокрема Кривий Ріг живе в умовах постійної терористичної загрози збоку країни-агресорки, ми відкриваємо тут наш новий магазин і тим підтримуємо місто та його мешканців: створюємо робочі місця, надаємо послуги, як у довоєнні часи, сплачуємо податки. Адже зараз усім, як ніколи, потрібна взаємна підтримка, відчуття, що ми стоїмо всі разом і нас не здолати, – зазначив Олексій Зозуля, виконавчий директор компанії. – Тож чекаємо всіх у новому Фокстроті у ТРК Victory Plaza – у нас світло, затишно і є все, щоб порадувати себе і близьких новою технікою. А за необхідності – зарядити гаджети».


Святкове відкриття магазину відзначатиметься уже зовсім скоро – впродовж 11-14 квітня: ритейлер готує ексклюзивні знижки і унікальні пропозиції.


Станом на кінець березня 2024 року мережа Фокстрот налічує 125 працюючих магазини в 67 містах, онлайн-майданчик Foxtrot.ua та однойменний мобільний застосунок. Так, лише за перший місяць весни мережа магазинів омніканального техноритейлера розширилася на 4 нових і 1 оновлений магазини. Нові Фокстроти запрацювали у Чернігові, Стрию на Львівщині і в Одесі. А відремонтований після ракетного удару магазин відкрився у ТРЦ Appolo в Дніпрі.


ГКФрозвиває бренди