Переваги роботи у нас

  • Кадрова політика згідно Законодавства України
Кадрова політика в компанії базується на дотриманні всіх діючих законодавчих норм і постанов уряду України, а також норм поведінки всередині компанії - корпоративної етики. Підприємства під ТМ від ГК «ФОКСТРОТ» дотримуються їх як при наймі персоналу, так і в період їхньої діяльності. У рамках законодавства розроблені та діють спеціальні внутрішні документи про проходження випробувального терміну, адаптації співробітника, системи мотивації і надання відпусток. 
  • Позитивний моральний клімат без прояву дискримінації або неповаги в колективі
Діяльність підприємств під ТМ ГК «ФОКСТРОТ» здійснюється на основі беззастережної репутації, поваги до інших культур, гідності та прав людини. Нам властива доброзичлива і відкрита атмосфера, демократичний стиль управління, шанобливе ставлення один до одного.
  • Корпоративна культура
У 2013 році Група компаній «ФОКСТРОТ» увійшла до «Рейтингу 25 кращих роботодавців України» за даними дослідження громадської думки в ід газети «Капітал». У компанії розроблена і ефективно працює програма адаптації. Кожен новий співробітник в перші дні роботи в компанії знайомиться і з корпоративними цінностями і стандартами, історією та досягненнями компанії, її цілями і завданнями. Основними джерелами інформування працівників компанії є корпоративні медіа - «Стрічка новин ГКФ» і «ЛУК – Люди управляючої компанії», командні заходи та щоденні комунікації.

Щорічно для персоналу проводяться різноформатні корпоративні свята: святкування Нового року, Міжнародний жіночий день - 8 березня, День чоловіків УК - 14 жовтня, День народження компанії. У скарбничці цікавих командних заходів минулих років - пейнт-бол, картинг, вітрильна регата, ігри фан-казино, гра «Мафія». А дітей працівників ГК «ФОКСТРОТ» радують щорічні свята – Новорічні ранки, спортивні естафети «Ми - чемпіони!».
  • У здоровому тілі – здоровий дух!
На робочому місці наших працівників створені здорові і стимулюючі високу продуктивність праці, умови роботи. На підприємствах, що діють під торговими марками ГК «ФОКСТРОТ», є свої футбольні команди, а у кожного співробітника - можливість стати гравцем або «повболівати» на трибунах за свою корпоративну команду! Щорічно проходять спортивні змагання серед працівників, найяскравіше з яких - внутрішній турнір на Кубок ГКФ з футзалу (міні-футболу). 

ГКФрозвиває бренди