Похід Пам'яті«Похід Пам'яті» спрямований на збереження історичної пам'яті українського народу, вшанування ветеранів війни та праці. Соціальні центри «Перспектива» перетворилися на центри ветеранського руху у регіонах країни.

Тут народжуються ідеї, плануються заходи, надається адресна допомога тим, кому вона потрібна: ветеранам Другої світової війни, колишнім партизанам, воїнам-інтернаціоналістам.

Тут діє кіноклуб «Пам'ять», відроджуються «тимурівські загони», проводяться конкурси творчих робіт на військово-патріотичну тематику. Звідси розпочинаються поїздки ветеранів місцями бойових дій. З ініціативи ГК «ФОКСТРОТ» у рамках «Походу Пам'яті» було видано дві науково-методичні збірки з історії Великої вітчизняної війни, проведено три конкурси журналістської майстерності на тему: «Вічне відлуння війни».

Протягом 2004-2006 років за ініціативи ГКФ було організовано два урочистих перепоховання рештків радянських солдат під Києвом, упорядковано два військових доти, що лишилися безгосподарними з радянських часів. До кожної славетної дати волонтери дбають про порядок навколо німих свідків подій звільнення Києва від фашизму.

У рамках «Походу пам'яті» разом із журналом «Камуфляж» проводиться конкурс творчих робіт «Пам'ять у погонах», покликаний зберегти у народній пам'яті героїчні сторінки історії українського народу.

ГКФрозвиває бренди