Етапи конкурсного відбору

Наша компанія постійно розвивається, розширює діяльність і відкриває нові напрямки. У зв'язку з цим нам потрібні кращі фахівці і професіонали!

Підбір персоналу на роботу в ГК «ФОКСТРОТ» здійснюється тільки за результатами професійного конкурсного відбору. Конкурсний відбір на відкриті вакансії в нашу компанію проходить у декілька етапів:
 

1 . Подача резюме

Якщо Вас зацікавила будь-яка з вакансій нашої компанії і Ви хочете стати частиною нашої команди, направляйте своє резюме на електронну адресу, вказану у вакансії.

За умови, що Ваш досвід і знання будуть відповідати нашій вакансії, з Вами зв'яжеться наш фахівець з персоналу та запросить на інтерв'ю, під час якого Ви зможете більш детально дізнатися про вакансію та умови працевлаштування.

Будь-яка інформація про вашу кандидатуру є виключно конфіденційною і не буде розкрита третім сторонам згідно Закону про персональні дані. Якщо відповідної вакансії на даний момент в нашій компанії немає, а Ви дійсно хочете працювати в ГК «ФОКСТРОТ», направляйте своє резюме та супровідний лист на електронну адресу:
Luhovska-K@foxtrot.ua

У супровідному листі вкажіть Ваше ПІБ та бажану посаду, а також функціональні обов'язки, які Вас цікавлять. Наші фахівці з персоналу зв'яжуться з Вами, при відкритті вакансій, відповідних Вашому досвіду роботи. Навіть якщо ми не зв'язалися з Вами відразу, Ваше резюме є важливим для нас!
 

  2. Співбесіда

За підсумками відбору резюме, ми запрошуємо кандидатів на інтерв'ю у відділ персоналу. Перед співбесідою ми п  ропонуємо кандидату заповнити Особисту анкету.

  Етап «Співбесіда» може включати 3 зустрічі з кандидатом:
  • інтерв'ю у відділі персоналу;
  • оцінка професійних знань і навичок; 
  • зустріч з безпосереднім керівником.

На зустрічі Ви отримаєте відповіді на Ваші запитання про компанію, посади та можливості розвитку в компанії.


Ми пропонуємо декілька рекомендацій, які можуть Вам бути корисні на даному етапі:
докладніше >>

  • Підготовтесь до інтерв'ю;
Будьте готові розказати про себе, про Ваші досягнення, що зможе допомогти нам зрозуміти Ваші сильні сторони і зони для розвитку;
  • Проявляйте ініціативу;
До інтерв'ю дізнайтесь більше про нашу компанію: хто ми, які наші цінності, якими видами діяльності займається на Група компаній. Підготовте перелік питань, які Ви зможете задати під час інтерв'ю і будьте активні у ході зустрічі;
  • Будьте щирими та відкритими!

3. Пропозиція про роботу

Період, протягом якого Ви отримаєте відповідь, ми обговорюємо в ході співбесіди. Зворотній зв'язок за результатами конкурсного відбору ми надаємо через електронний лист або телефонний дзвінок. Якщо Вас рекомендували представники рекрутингового агентства, саме вони нададуть Вам інформацію про подальші кроки.

Після всіх етапів конкурсного відбору ми робимо пропозицію щодо роботи  кандидату-фіналісту та детально обговорюємо умови роботи, пільги і компенсації, відповідаємо на всі питання, що залишилися, призначаємо дату першого робочого дня.
 
 

4. Вихід на работу та адаптація

Кожного нового співробітника, в перші дні роботи в компанії, ми знайомимо з корпоративними цінностями і правилами, історією та досягненнями нашої компанії. В ході випробувального терміну безпосередній керівник і фахівець з персоналу підтримують «новачка» і допомагають йому адаптуватися в колективі.

ГКФрозвиває бренди