Парад надій


Підтримка спортивних танців  в Україні

ГК «ФОКСТРОТ» вже 19 років виступає партнером Міжнародного турніру зі спортивних танців «Парад надій». Організатори турнірів – школа спортивного танцю «Спорт-Данс» (Школа танців Федорчук) та Ассоціація спортивного танцю України. Підтримка організаторів турнірів сприяє пропаганді здорового способу життя в Україні та розвитку вітчизняної школи спортивного танцю.

Міжнародний турнір зі спортивних танців «Парад Надій» відрізняє масовість (за 18 років близько 30 тисяч пар стали його учасниками), ексклюзивність (тут провдиться унікальний турнір на краще виконання танцю «фокстрот» та розігуюється єдиний у світі кубок «Фокстроту» від мережі «Фокстрот.Техніка для дому») і авторитетність у світі спорту (найвища професійність суддів з Европи та світу, які оцінюють майстерність спортсменів).

Щороку за 330 медалей турніру «Парад Надій» змагаються спортсмени з України, Німеччини, Канади, Росії, Грузії, Білорусі, Молдови, Румунії, Польщі. За цей час за медалі Чемпіонату Європи, Києва та кубок «Фокстроту» боролися спортсмени різних вікових категорій - «сеньори», «дорослі», «молодь 2», «молодь 1», «юніори 2», «юніори 1», «ювенали 2», «ювенали 1». Також глядачів тішить програма «формейшн» (командні виступи) з латиноамериканської програми, Pro-Am по аргентинському танго (в парі - вчитель і учень) та виступ дітлахів від 4 років - у категорії «Бейбі».


Судді - така ж зоряна команда рефері з Англії, Південної Африки, Франції, Італії, Росії, Казахстану, України. Чинні чемпіони, легенди спортивного танцю в світі, а деякі - переможці Всесвітнього фестивалю в Блекпулі (Великобританія), батьківщині спортивного танцю! Суддівську команду очолює заслужений тренер України, голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю України, президент Школи танців Федорчук та організатор «Параду» Валентина Федорчук.

«Парад Надій» - улюблена спортивна подія не лише спортсменів, а й співробітників та партнерів ГКФ. За 19 років партнерства ГКФ на трибунах «Параду Надій» близько 4000 тисяч разів насолоджувалися турніром співробітники підприємств під брендами ГКФ, вболівали за спортсменів партнери по бізнесу і однодумців з громадських організацій. А деякі з ініціативи ГК «ФОКСТРОТ» заснував власні кубки - «Кубок Вікторії» за волю до перемоги», кубок« Надія танцювального спорту» (для категорії «бейбі»).

ГКФрозвиває бренди