Фокстрот посів 1 місце в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2023»

Нагороду отримано за кейс «Допомога нашим» в номінації «Благодійність середнього та малого бізнесу»

20 червня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України». 1604 заявок надійшло на оцінку експертів конкурсу, у кожній із 27 конкурсних номінацій визначено найкращих. Серед них – у номінації «Благодійність середнього та малого бізнесу» 1 місце здобув кейс мережі Фокстрот «Допомагаємо – перемагаємо: як у Фокстрот працює корпоративний штаб «Допомога нашим» для підсилення захисників України».


Відзнаку переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» (1 місце) – унікальну бурштинову статуетку «Ангел добра» та диплом – отримали Алевтина Демуцька, прессекретар Групи «Фокстрот» і Оксана Ковальчук, PR-менеджер мережі Фокстрот.

«30 років бренд Фокстрот працює на ринку електроніки України, і це вже друга наша відзнака в 17-річній історії конкурсу благодійних проєктів, – сказала Алевтина Демуцька. – Це свідчення того, що за 30 років залишилися незмінними цінності, закладені співзасновниками бренда Валерієм Маковецьким та Геннадієм Виходцевим в корпоративну філософію: любити людей, ділитися своїм успіхом з іншими, бути вірним своїй країні. Велика війна лише довела актуальність цих цінностей, а експерти конкурса відзначили ефективність практичних дій бренда-благодійника та корпоративних волонтерів штаба Фокстрота «Допомога нашим».


Кейс від Фокстрота, поданий на конкурс, демонструє, як влаштована робота штабу зсередини. У його функціонуванні задіяні понад 50 активістів з числа працівників бізнесу від СЕО до консультантів, які встигають і з операційною роботою, і з корпоративним волонтерством. Саме вони працівники стали рушіями руху допомоги Фокстрот Силам оборони для перемоги України у війні за свою незалежність.

Як результат – понад 1200 офіційних запитів від захисників України пройшли через руки і серця працівників Фокстрот за 2 роки великої війни. Компанія передала Силам оборони України понад 8 000 одиниць техніки на 35 млн грн.


Крім того, активісти штабу ініціювали акцію «Пташки відплати» для помсти за загиблого колегу-директора львівського магазина Фокстрот Олега Марковича, засновника підрозділу аеророзвідки 80 ОДШБ Foxtrot. Спочатку компанія підсилила фінансовим внеском збори корпоративних волонтерів і покупців мережі на придбання 3 дронів Mavik 3t, а потім Фокстрот закупив FPV-дронів для підшефних аеророзвідників та ще 2 військових підрозділів на 1 млн грн.

«Корпоративний штаб «Допомога нашим» – це повноцінна ланка в роботі компанії, що об’єднала навколо себе значну частину співробітників. Комунікація з військовими, узгодження бюджету і переліку необхідної техніки, вручення в магазині або відвантаження безпосередньо на позиції – все це лежить на плечах фокстротівців, які, окрім виконання основного функціоналу, задіяні в роботі штабу. Але результат того вартує! Наша техніка ефективно допомагає воїнам збивати повітряні цілі і обороняти позиції, і з користю задіяна в побуті, коли захисники мають час на відновлення, – додає Олексій Зозуля, виконавчий директор компанії. – Щиро пишаюся командою штабу, яка стала невід’ємною частиною всеукраїнського благодійного руху. Сьогодні всі ми є підтримкою і опорою для наших захисників, працюючи на спільну мету – нашу Перемогу».

У 2023 році 15 активістів штабу «Допомога нашим» були відзначені Подяками головнокандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного «За значний особистий внесок у справу розвитку Збройних сил України, плідну та самовіддану співпрацю з Міністерством оборони України по захисту територіальної цілісності України».

Зазначимо, 24 лютого 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення рф на українські землі, СЕО Фокстрот Олексій Зозуля ініціював створення корпоративного штабу «Допомога нашим» для підтримки захисників. Співзасновники бренду Валерій Маковецький та Геннадій Виходцев узгодили обсяги регулярної допомоги технікою. Робота штабу триватиме до повної перемоги України.

Довідка: Національний конкурс «Благодійна Україна» – єдиний щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращих благодійників, волонтерів і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в Україні. Фокстрот вже був переможцем цього конкурсу в 2007 році, коли рейтинг називався Національний конкурс "Благодійник року—2007". Тоді компанія взяла 1 місце в номінації "Національна бізнес-структура" з проєктом «Велике серце маленького життя». Проєкт був ініційований співзасновниками ГК ФОКСТРОТ і складався з Всеукраїнського конкурсу творчості серед вихованців дитячих будинків, коли на заклик Фокстрота відгукнулися майже 13 тисяч старшокласників з усієї країни і прислали свої есе про власне бачення себе в дорослому життя. У 2007 році продовженням проекту стала довгострокова Комплексна програма підтримки особистісного становлення вихованців дитячих сиротинців, розроблена «Фокстротом» спільно із благодійним фондом «Крона».

ГКФрозвиває бренди