ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ ВИХОДЦЕВ

Виходцев Геннадій Анатолійович – підприємець, генеральний директор Групи компаній "Фокстрот" (робоча назва – ГКФ). Крім того, Геннадій Виходцев – діючий голова ради засновників Групи компаній Фокстрот. Геннадій Виходцев – бізнесмен, генеральний директор Групи компаній "Фокстрот"

Геннадій Виходцев – біографія

Геннадій Виходцев народився 5 липня 1960 року у Києві. Дитинство провів на Лісовому масиві (мікрорайон Биківня). Це – сучасний Деснянський район столиці України, розташований на лівому березі Дніпра. Саме тому цілий ряд громадських ініціатив та соціальних проектів Групи компаній Фокстрот і особисто Геннадія Виходцева пов'язані з Деснянським районом міста Києва. 

Геннадій Виходцев – освіта, перше місце роботи

1. У 1977 році закінчив середню школу №23 міста Києва. 

2. 1981 рік закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького. З 1991 року – це Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ) – вищий навчальний заклад України III-IV рівнів акредитації. Геннадій Виходцев закінчив факультет загальнотехнічних дисциплін. 

3. Інститут політичних наук (м.Київ). Спеціальність – менеджер державного управління. Після інституту Геннадій Виходцев працював учителем загальнотехнічних дисциплін у середній школі №65 міста Києва. 


Школа №23 міста Києва, в якій навчався Геннадій Виходцев 


Бувший Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького – сучасний Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, який закінчив Геннадій Виходцев 

У період з 1981 по 1983 служба в армії. Ракетні війська, Україна. Після армії Геннадій Виходцев 7 років працював майстром виробничого навчання київського ПТУ будівельного профілю №20. Період 1983-1990 рік. 

Геннадій Виходцев – бізнесмен

У 1994 році Геннадій Виходцев і його партнер Valery Makovetsky починають оптову торгівлю імпортною електронікою. Період входу в бізнес пов'язаний з розвалом в Україні планової економіки і "трохи" нервовою її трансформацією спочатку в перехідну, а потім – в ринкову економічну систему незалежної України. Тому бізнесмен буквально крок за кроком сканує ринок – займається одночасно оптовою та роздрібною торгівлею електронікою і побутовою технікою. Так в Харкові Gennady Vyhodtsev разом з партнерами відкривають перший магазин під брендом "Фокстрот". 

2004 рік – Геннадій Виходцев стає співзасновником (фундатором) Групи компаній "Фокстрот", очолює Раду засновників ГКФ. 

Група компаній "Фокстрот", яку очолив Gennadiy Vykhodtsev, практично відразу зайняла лідерські позиції в своїх секторах ринку: ритейл побутової електроніки, годинниковий ритейл, управління нерухомістю. 

2006 рік – Геннадій Виходцев приймає стандарти корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), які впроваджуються в роботу всіх брендів, які розвиває Група компаній Фокстрот. 


Геннадій Виходцев та працівники Групи компаній Фокстрот 

У 2008 році створена Управляюча компанія Групи компаній Фокстрот (УК ГКФ – внутрішня корпоративна назва). Мета створення Управляючої компанії – надання сервісних послуг брендам ГКФ. Плюс – підвищення ефективності інвестування коштів в бренди. Геннадій Виходцев стає генеральним директором УК Групи компаній Фокстрот. В цей же час був проведений перший міжнародний аудит діяльності та економічних показників Групи компаній Фокстрот. 

Важливо! З 2008 року ГКФ і бренди, які вона розвиває, постійно проходять аудит міжнародних незалежних експертів. Оцінюються не лише економічні показники, а також достовірність і повнота фінансових звітів підприємств ГКФ. Як результат – постійні висновки аудиторів – «Без зауважень». 

У 2015- 2017 роках Група компаній Фокстрот увійшла в ТОП-5 компаній, які займаються бізнесом відкрито, прозоро. Рейтинг прозорих компаній України склали експерти Центру Розвитку КСВ (корпоративної соціальної відповідальності). 

Підприємства Групи компаній Фокстрот багато років поспіль ставали переможцями національного конкурсу "Вибір року в Україні" в наступних номінаціях: 

• Рейтинг «Вибір року», категорія "Столичний супермаркет електроніки року" – 2003 – 2005 рр 

• Рейтинг «Вибір року», категорія "Найкраща мережа магазинів електроніки та побутової техніки в Україні" 2006 – 2011 рік; 

• Магазин годин року 2004 – 2006 рік 

• Рейтинг «Вибір споживача» 2008- 2018 рр 

• Рейтинг «Фаворити успіху» 2009 – 2018 рр 

• У 2011 році мережа «Фокстрот» стає учасником Euronics – найбільшої закупівельної групи електроніки та побутової техніки в Європі. 

• У 2010-13 роках торговельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» увійшла в число 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи (згідно рейтингу аудиторської компанії Deloitte & Touche) 

Під час весняного коронавірусного карантину у 2020 році значна частина покупок українських ритейлерів перемістилася онлайн, а Фокстрот значно потіснив конкурентів з ринку у своєму секторі рітейлу.

Причини успіху: своєчасна модернізація і оптимізація інтернет-магазину FOXTROT.UA, яка відбулася у 2019-2020 році. Покращення – компоненти глобального ребрендингу, який проводить торговельна мережа під девізом "Оновлюйся!". У січні 2020 року департамент е-commerce презентував новий дизайн, інтерфейс і функціонал інтернет-магазину. А подальший всеукраїнський карантин став справжнім тест-драйвом для оновленого інтернет-магазину.

Результативність інтернет-магазину з моменту оголошення карантину – період з середини березня по квітень 2020 року:

 • У квітні (місяць чистого карантину) на сайт зайшло понад 8,5 мільйонів відвідувачів.
 • За один робочий день у квітні на сайт зайшла рекордна кількість відвідувачів - 270 тисяч чоловік.
 • Продажі під час карантину обігнали традиційно пікові щодо продажів Чорні п'ятниці і цикл різдвяно-новорічних свят.
 • Отримані KPI (ключові показники ефективності) за квітень перевищили заплановані показники на 420%.
 • За період карантину частка онлайн-продажів Фокстрот у загальному товарообігу компанії виросла у 1.5 раз.

Геннадій Виходцев

Геннадій Виходцев дотримується масочного режиму під час карантину, як і весь Фокстрот.

Геннадій Виходцев – суспільне життя

2001 рік – Gennadiy Vykhodtsev увійшов до складу опікунської ради Соціального центру мікрорайону "Перспектива-Виноградар" (м.Київ). 

2004 рік – Gennady Vyhodtsev співголова Всеукраїнського проекту "Похід пам'яті", який був спрямований на збереження історичної пам'яті українського народу та допомогу ветеранам війни та праці. 

2006 рік – бізнесмен – голова оргкомітету Всеукраїнського соціального проекту "Велике серце маленького життя". Партнери конкурсу – Місія соціальної допомоги дітям УПЦ і Міністерство освіти і науки України. 

2009 рік – підтримка благодійного проекту "Танцюю для тебе – 3", організованого телеканалом 1 + 1. Ідея проекту – боротьба за мрію підшефного танцювальної пари. Пара складалася з медійної особистості і професійного танцюриста. Щотижня одна танцювальна пара вибувала зі змагання. У фіналі за мрію своїх підшефних боролися три танцювальні пари. Шоу – за результатами глядацького sms-голосування – виграли танцюрист Олександр Лещенко і гімнастка Ганна Безсонова. Але в шоу «Танцюю для тебе» не тільки підопічний переможців, а й усі діти-підшефні отримали подарунки від компанії "Фокстрот. Техніка для дому. Foxtrot не був офіційним партнером цього благодійного шоу. Але, за словами Геннадія Виходцева, потрібно було зробити так, "щоб дитячі мрії збувалися прямо тут, прямо зараз. Тому ми подарували всім дітям – учасникам цього телешоу подарунки – цифрові фотоапарати. " 


Бізнесмен Виходцев Геннадій. Лісовий масив. Київ

2010 рік – Геннадій Виходцев – голова правління Соціального центру "Перспектива" (м.Київ). Територіально соціальний центр "Перспектива-Фокстрот" знаходиться на Лісовому масиві, малій батьківщині Геннадія Виходцева. Це – сучасний Деснянський район Києва. Соціальний центр займається адресним вирішенням соціально-економічних проблем, захищає інтереси громади, сприяє розвитку, захисту прав і самореалізації жителів столичного мікрорайону.

Геннадій Виходцев – голова правління Соціального центру "Перспектива» 

2013 рік – Gennady Vyhodtsev – ініціатор всеукраїнського соціального проекту "Еко-клас", який підтримала і реалізувала торговельна мережа «Фокстрот» спільно з НЕНЦ Міністерства освіти та науки України. 

2002 – 2019 рік – Фокстрот – партнер Міжнародного турніру з бально-спортивних танців Параду надій. 17 років ГКФ підтримує цей український "Блекпул". Найвідоміший фестиваль і турнір спортивного бального танцю в Україні заснувала Валентина Федорчук – заслужена тренерка України, головуюча колегії суддів Асоціації спортивного танцю України, президентка "Школи танців Федорчук" (ГО Дитячо-юнацька спортивна школа Спортданс). 


Танцювальний турнір Парад надій, який вже 17 років підтримує Геннадій Виходцев та Група компаній Фокстрот 

Крім того, завдяки особистій підтримці «Параду надій» Геннадієм Виходцевим, в рамках основних змагань завжди проходить турнір на краще виконання танцю фокстрот. До речі, кубок Фокстроту за майстерність у виконанні танцю фокстрот – єдиний в світі, і це ноу-хау Геннадія Виходцева. 

2018- 2019 рік – реалізовано співпрацю та підтримку Всеукраїнського квесту з цивільної оборони для працівників мас-медіа "Створи власну територію безпеки". У 2019 квест проходив в рамках Всеукраїнського фестивалю журналістів "Азовське літо-2019". За підтримку поширення знань про безпеку життєдіяльності Геннадій Виходцев отримав Подяку від мера міста Бердянськ В. Чепурного.

 

В 2020 році відбулася низка презентацій книги української письменниці Тетяни Цой “Мені байдуже, що люди скажуть”. Першодрук відбувся у видавництві Білка за підтримки Геннадія Виходцева особисто та Групи компаній Фокстрот.

Сталий розвиток і екопроекти Геннадія Виходцева

У 2019 Всеукраїнський діловий щомісячник "Власть денег" опублікував ТОП-20 кращих екологічних програм, які втілюють в життя вітчизняні та зарубіжні компанії. У список навмисно не включили компанії, які займаються випуском і монтажем еко-продукції. Наприклад, організатори рейтингу не враховували претендентів, які займаються виробництвом монокристалічних панелей або монтажем побутових сонячних електростанцій. Адже для таких компаній повинен бути створений окремий комерційний рейтинг. 

Натомість серед учасників в ТОП кращих екологічних програм-2018 бачимо українські компанії, які займаються еко-модернізацією виробництва, домагаються раціоналізації використання природних ресурсів та грамотно утилізують відходи, які з'являються в результаті їх виробничої або комерційної діяльності. 

У 2019 року у ТОПі кращих еко-програм компаній України зайняла своє місце Група компаній Фокстрот. Експертами було оцінено корпоративна програма "Зелений офіс", яка мінімізує витрати природних ресурсів, і освітній всеукраїнський соціальний проект "Еко-клас" для школярів.

Корпоративний рух «Зелений офіс» Групи компаній «Фокстрот» розпочався з перших ініціатив співробітників ГКФ за особистої підтримки Геннадія Виходцева. 

Так, в 2006 році Геннадій Виходцев підписав Глобальний договір ООН. Це – ініціатива головної міжнародної організації планети, яка стимулює і надихає бізнес ставати соціально відповідальним і вести свою діяльність в гармонії з суспільством, в якому працює. 

У глобальному договорі з ООН чітко прописано 10 пунктів, яких повинні дотримуватися прихильники корпоративної соціальної відповідальності. В ідеалі – саме з цими принципами в майбутньому повинні коригувати свою підприємницьку діяльність всі суб'єкти економіки. Ці 10 пунктів збігаються з оонівськими цілями розвитку тисячоліття та завданням "прищепити" людям розуміння сталого розвитку. Це потрібно, щоб зберегти планету Земля як місце проживання людини. Крім того, разом з Глобальним договором ООН, Геннадій Виходцев "підписався" на участь у всесвітньому русі «Go green». 

У розробці власних корпоративних еко-правил експерти та активісти Групи компаній Фокстрот в Києві взяли за основу проект зобов'язань перед ГД ООН. Назву соціально важливому проекту підібрали співзвучну міжнародним ініціативам – "Зелений офіс". Він охоплює 4 сфери життєдіяльності офісу, торгового чи виробничого підприємства. 

Зменшення споживання електроенергії

1. Співробітники використовують сучасну офісну техніку, яка має максимально високий клас енергоефективності (споживає менше електроенергії) в порівнянні з її "антикварними" аналогами. 

2. Масове впровадження “режиму очікування” та відключення техніки від електропостачання на ніч, у вихідні. 

3. Максимальне використання природного освітлення. 

4. Відключення світла в приміщеннях, які не використовуються. 

Скорочення витрат паперу, організована утилізація відпрацьованого ресурсу

1. Ведення електронного документообігу. Більшість вихідних листів співробітників Групи компаній Фокстрот в Києві мають внизу підпис-прохання – "не роздруковуйте цей лист, якщо в цьому немає гострої необхідності". А сам папір, який був використаний один раз, використовується зі зворотного боку. 

2. Папір, який купується, повинен бути виготовлений з використанням вторинної сировини, без хлорного відбілювання. 

3. Двічі відпрацьований папір надходить в спеціальний контейнер – для макулатури. Заслуга Геннадія Виходцева в тому, що в офісах GK Foxtrot вже 10 років папір відокремлюють від загального сміття. Зібрана макулатура організовано здається. Зароблені гроші корпоративні волонтери віддають на благодійність (адресна допомога) або використовують на озеленення території біля офісу. 

Крім того, в ГКФ не допускають працюючий кондиціонер і відкриті вікна в стінах одного приміщення. В офісі встановлена сучасна сантехніка, яка дозволяє проконтролювати і скоротити витрати води. Категорично не вітається використання одноразового посуду, а кришечки та пластикові пляшки збираються в окремий контейнер, звідки надходять на переробку. 

Результати 10 років роботи команди Геннадія Виходцева в "Зеленому офісі"

У 2019 "Зелений офіс" на столичних Дорогожичах святкує свій перший ювілей – 10 років з дня старту роботи. У цьому випадку прийнято аналізувати результати: 

• За 10 років зекономлено 2 мільйони літрів прісної води. 

• Врятовано від вирубки 18 882 живих дерева. Це – еквівалент 36 267 кг паперу, які зібрали співробітники ГКФ – волонтери «Зеленого офісу» для переробки. 

• зекономлено 34 300 кВТ електроенергії (утеплення будівлі, правильне кондиціювання, побутова економія) 

• зібрано для переробки 1 193 кг пластику. 

Крім того, Геннадій Виходцев підтримав проведення системи курсів з еко-маркування для співробітників торгової мережі Фокстрот. Це потрібно для того, щоб кожен продавець міг розповісти покупцям про переваги побутової техніки та електроніки, яку продає, в площині охорони навколишнього середовища. Такі еко-курси сприяють розвитку екологічного мислення у громадян України. Ким би вони не були – покупцями, продавцями Фокстрот чи офісними співробітниками ГКФ. 

Уся діяльність, яка стосується корпоративної соціальної відповідальності взагалі та еко-турботам зокрема, вноситься до щорічного звіту. Звіт по Глобальному договору з ООН розміщується на спеціальній сторінці офіційного сайту цієї міжнародної організації.


Геннадій Виходцев та працівники Групи компаній Фокстрот разом відзначають День Державного Прапора України. Подвір’я офісу на Дорогожичах. Місто Київ. 

Геннадій Виходцев: нагороди, подяки, регалії

2007 – Геннадій Виходцев стає лауреатом ордена Лесі Українки "За добро" за розвиток громадянського суспільства в Україні. 

У 2008 році Геннадій Виходцев був нагороджений Орденом Української Православної церкви рівноапостольного князя Володимира III ступеня за заслуги перед церквою в справі допомоги дітям, які позбавлені батьківського тепла і турботи (за реалізацію соціального проекту «Велике серце маленького життя». 

2008 рік – Геннадія Виходцева визнано Лідером галузі Національного Бізнес-рейтингу. Звання «Лідер галузі» дають людям, які керують (володіють) підприємствами, що стали реальними лідерами економіки. Дані для аналізу беруться в Державній службі статистики України. Слоган рейтингу – латинський вислів "In factum veritas", що означає «істина в фактах». Тому результати Національного бізнес-рейтингу беруться до уваги інвесторами, як в Україні, так і за кордоном. 

2010 – Подяка від Прем'єр-міністра України за "значний внесок у реформування внутрішньої торгівлі, за формування ринкової інфраструктури в Україні, за розвиток підприємництва в цілому та багаторічну сумлінну працю". 


Подяка Геннадію Виходцеву від Начальника Департаменту Державтоінспекції МВС України В.М. Лозового за вагомий внесок у профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму та внесок у правове виховання юних учасників дорожнього руху. 

2013 рік – Геннадій Виходцев отримує пам'ятний нагрудний знак «70 років визволення Києва від фашистських загарбників». Обгрунтування (подання) для нагороди було складено активістами Солом'янської ради ветеранів міста Києва до 10-річчя соціального проекту «Похід пам'яті». 

2013-2016 – соціальний проект – Еко-клас. Підтримка Виходцевим екологічної освіти серед школярів України з одночасним впровадженням екологічного способу життя в сім'ї українців була оцінена Міністерством освіти і науки України. За підтримку еко-проектів і введення еко-стандартів у життя пересічних українців генеральний директор Групи компаній Фокстрот Gennady Vyhodtsev отримав Подяку профільного міністерства. 


Подяка Геннадію Виходцеву за активну громадську позицію та внесок у розвиток безпеки дорожнього руху від Начальника Департаменту ДАІ МВС України. 

2016 році – сприяння в проведенні 40-го ювілейного Всеукраїнського фіналу змагань юних інспекторів руху було відзначено Національною поліцією України. Геннадій Виходцев отримав Подяку від заступника голови Національної поліції України, керівника патрульної поліції України та начальника управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України. Партнерство здійснювалося в рамках власного соціального проекту ГКФ «Школа безпеки» під девізом «Комфортно там, де безпечно». 

2017 рік – Подяка від заступника голови Національної поліції України, керівника патрульної поліції України. За що? За допомогу в проведенні Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» і підтримку Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху в м Одеса в МДЦ «Молода гвардія». ГКФ приєдналася до зльоту в рамках корпоративного соціального проекту «Школа безпеки». 

2018 – Подяка Геннадію Виходцеву від начальника ДСНС України в Миколаївській області за підтримку акції «Зробимо життя безпечним». Подія відбулася в рамках соціального проекту ГКФ «Школа безпеки» під девізом «Комфортно там, де безпечно». 

2018 – начальник ДСНС в Запорізькій області подякував Геннадію Виходцеву за сприяння в проведенні «Днів безпеки» і підтримку творчого фестивалю школярів області з профілактики пожеж і надзвичайних ситуацій. Партнерство було реалізовано в рамках соціального проекту ГКФ «Школа безпеки». 

2019 – Подяка президента дитячо-юнацької спортивної танцювальної школи «Спорт Данс». Вручено за багаторічну допомогу Gennadiy Vykhodtsev і ГК Фокстрот в розвитку бально-спортивного танцю в Україні. А також на честь 30-річчя Міжнародного турніру «Парад надій». 

Подяка Геннадію Виходцеву за багаторічну роботу у справі розвитку спортивного танцю в Україні 

2019 рік – Подяка Геннадію Виходцеву від мера міста Бердянськ В. Чепурнова за співпрацю і підтримку Всеукраїнського квесту з цивільного захисту для співробітників мас-медіа "Створи власну територію безпеки" в рамках Всеукраїнського фестивалю журналістів "Азовське літо-2019". ГКФ став партнером квесту як організатор корпоративного соціального проекту «Школа безпеки».


Подяка Геннадію Виходцеву за підтримку підтримку Всеукраїнського квесту з цивільного захисту для співробітників мас-медіа "Створи власну територію безпеки" в рамках Всеукраїнського фестивалю журналістів "Азовське літо-2019". 

2019 рік - Подяка бізнесменові Gennadiy Vykhodtsev від начальника ГУ ДСНС України в Запорізькій області генерал-майора служби цивільного захисту Олексія Лепського за сприяння просвітницькій роботі та навчанню населення основам безпечної життєдіяльності.
 
 
Подяка генеральному директору ГКФ Геннадію Виходцеву, вручена в рамках Покровського ярмарку, з нагоди XV річниці акції "Застерегти. Врятувати. Допомогти ".

Компромат на Геннадія Виходцева

Весь "компромат на Геннадія Виходцева" в інтернеті пов'язаний з Бориславом Березою та виборами. «Доброзичливці» розглядали всі ініціативи Геннадія Виходцева під мікроскопом і змогли придумати тільки протистояння Вихідців – Береза. Яке виглядає смішним, через його відсутність. 

У чому ж суть «компромату на Геннадія Виходцева» – в 2014 році він балотувався в столичні депутати Київради по 20 округу Деснянського району. Вибори відбулися 25 травня 2014 року. 

Його основним конкурентом на виборах називають Борислава Березу, який в тому ж 2014 балотувався по 213 округу (Деснянський район), але до Верховної Ради. Протистояння Вихідців – Береза ніколи не було. 

– Ідея мого депутатства була ініціативою жителів Лісового мікрорайону міста Києва. Це – моя так звана мала батьківщина. Тут ми не перший рік ведемо кілька соціальних проектів, – коментує Геннадій Виходцев – Але в даному випадку моє ім'я – Геннадій Виходцев, як бренд, поступилося імені популярної в той час політичної сили «Удар», кандидат від якої – Андрій Білозір – і виграв вибори. Участь у виборчій кампанії 2014 роки вважаю корисним життєвим досвідом. Управляти змінами можна тільки в тій сфері, в якій ти максимально ефективний. Тому сьогодні я віддаю свою життєву енергію брендам, які розвиває Група компаній Фокстрот. А весь вільний час присвячую родині – дітям, дружині Ірині.


Геннадій Виходцев та працівники Групи компаній Фокстрот відзначають День Державного Прапора України  

Неофіційний Геннадій Виходцев

Найцікавіші історії про людину – ті, що розповідають про його захоплення, світогляд. Тому ділимося інформацією про Виходцева неофіційного – людини, яка любить спорт, подорожі, якісну музику. 

Знак Зодіаку Геннадія Виходцева

За знаком Зодіаку Геннадій Виходцев – Рак. У бізнесі Раки-чоловіки проявляють свої кращі якості – цілеспрямованість, наполегливість, витримку. Завжди доводять до логічного завершення розпочаті справи і задуми. Надійні партнери. Тому ви завжди можете бути впевнені в позитивному кінцевому результаті, якщо ведете справу з чоловіком-Раком. На підтвердження сказаного – список знаменитих чоловіків, які народилися під знаком Рак. Компанію Геннадію Виходцеву по зоряному колу склав Ілон Маск, Сильвестр Сталлоне, Том Круз, П'єр Карден, Джорджо Армані. 

Хобі, захоплення Геннадія Виходцева

Хобі: Спорт, подорожі та рибалка. Або, як сказав сам Геннадій Виходцев, "подорожі по світу в пошуках рибних місць". Захоплення риболовлею підтримують сини. Віддає перевагу спінінгу. Рибалив в Фінляндії, Норвегії, на Камчатці, на озері Тітікака, розташованому на кордоні Перу і Болівії. 

Самим містким описом хобі Генерального директора Групи компаній Фокстрот стане його ж цитата: "Риболовля – це медитація. Риболовля – це особливий стан душі, єдність з природою."  

Колекції: На додаток до основного хобі Геннадій Виходцев колекціонує рибальські снасті: спінінги, котушки, спеціальний одяг. Віддає перевагу спінінгам марки Shimano. 

Улюблені страви: юшка, риба солона, копчена 

Улюблений музикант: Андрій Макаревич 

Улюблена рослина: Геннадій Виходцев вважає, що береза, але свідки стверджують, що йому подобаються троянди, київські липи і каштани. 

Яким видом спорту займається Виходцев: великий теніс.  

Любить командні види спорту. Уже 12 років (з 2006 року) за сприяння Геннадія Виходцева в ГК Фокстрот щорічно проходять корпоративні турніри за Кубок ГКФ з міні-футболу. Корпоративні команди з Києва та регіонів 2 дні восени завжди присвячують грі за кубок ГК «ФОКСТРОТ». Те, що турнір відбувся вже 12 раз, демонструє спільні цінності Виходцева та колективу: лідерство, відповідальність, раціональність.


Геннадій Виходцев та команда переможців турніру за кубок ГК Фокстрот

Питання, які найчастіше задають про Геннадія Виходцева

Масштабування бізнесу - фішка десятиліття. Як відбувається цей процес в Фокстроті?

Масштабуємо в якість та глибину результату. Фокстрот досяг того рівня, коли немає потреби збільшувати кількість магазинів або нарощувати квадратні метри. Мережа і так вже більша за всіх гравців цього сектора ринку. Тому ми працюємо над якісними змінами - вибудовуємо нові канали комунікації з покупцями, експериментуємо з моделями операційного бізнесу, вдосконалюючи омніканальну модель ведення бізнесу (взаємодія між торгівлею онлайн і офлайн), інвестуємо в сервіс.

Ваше ставлення до політики?

Вважаю, що кожна людина повинна займатися своєю справою - робити те, що у неї виходить найкраще. Моя робота - розвиток брендів Секунда, DEPO't Center, Fantasy Town, а також титульного бренд ГКФ - "Фокстрот". Лідерство цих брендів у своїх галузях - оцінка моєї роботи в тому числі. Все інше – вторинне.

Як будуються ваші стосунки з партнерами по бізнесу?

З успіхом. З моїм партнером по бізнесу Валерієм Маковецьким ми вже 25 років працюємо в одній зв'язці. У кожного свої завдання і своя сфера відповідальності. Але всі ключові рішення ми досі приймаємо колегіально. Ми сильні нашими партнерами - виробниками та постачальниками електроніки. А це майже 900 найменувань брендів. Наприклад, найдавніший партнер - компанія Samsung, з якою ми працюємо без посередників вже більше 20 років. Або найбільший партнер - європейська асоціація Euronics International Ltd, де представлено понад 10 тис рітейлерів Європи і яка здійснює спільні закупівлі техніки оптом. Це наш ключовий партнерський капітал.

Статті про Геннадія Виходцева

 1. https://trademaster.ua/lichnosti/178
 2. https://bp.ubr.ua/profile/vyhodcev-gennadii-anatolevich-2345
 3. https://focus.ua/ratings/492291-samye-bogatye-lyudi-ukrainy-polnyj-spisok/list/3299/gennadiy-vyhodcev
 4. https://politrada.com/dossier/Gennadij-Anatolevich-Vyxodcev/
 5. https://cheline.com.ua/news/society/gennadij-vyhodtsev-chem-zanimaetsya-sozdatel-fokstrota-287588
 6. https://uainfo.org/blognews/1642067628-gennadiy-vyhodtsev-chto-nam-izvestno-ob-odnom-iz-sovladeltsev.html
 7. http://acos.com.ua/
 8. https://retailers.ua/dosye/byitovaya-tehnika-i-elektronika/vyihodtsev-gennadiy
 9. https://forbes.ua/ru/profile/gennadiy-vykhodtsev-i-valeriy-makovetskiy-407

© Foxtrot Group 
Text and photos are published under CC BY 4.0 License

ГКФрозвиває бренди