Фокстрот відзначає річницю визволення Херсону відкриттям оновленого магазину

На честь річниці визволення Херсонщини від окупації росіян, Фокстрот оновлює і масштабує єдиний у місті магазин побутової техніки

10 листопада до річниці визволення Херсонщини, найбільший омніканальний ритейлер електроніки та побутової техніки Фокстрот відкриває двері оновленого розширеного та інклюзивного магазину на центральній площі міста за адресою: вул. Ушакова, 26 (Мегатекс).


Фокстрот демонструє стійкість – знаходиться поруч з клієнтами та залишається єдиним магазином побутової техніки у Херсоні. Так, для забезпечення кращого клієнтського омніканального досвіду, Фокстрот масштабує точку видачі інтернет-замовлень до повноцінного магазину площею 1 301 м. кв. м, де 573 кв. м – торгова.


«Перед нами стояла задача забезпечити доступність товарів та побутових приладів першої необхідності для всіх мешканців міста, мінімізувавши час на очікування замовлення. Тепер містяни можуть придбати бажані товари тут і зараз – у магазині Фокстрот. Ми створили комфортні умови доступу до магазину для всіх клієнтів, враховуючи людей з особливими потребами та покупців з дітьми, адже вхідна група знаходиться на одному рівні з тротуаром», – коментує Олексій Зозуля, СЕО компанії.


Наповнення товарної матриці херсоньского магазину має акцент на товар, що може знадобитись у прифронтових зонах. В магазині покупці можуть сплатити до 99% вартості товарів своїми старими гаджетами, завдяки сервісу Фоксі Обмін.

Наразі Фокстрот налічує 121 магазин у 67 містах та обласних центрах України, а також онлайн-майданчик foxtrot.ua та мобільний додаток «Foxtrot».

ГКФрозвиває бренди