Фоксі-мерч продовжує допомагати: 50 дітей відвідали серію занять з арттерапії

Компанія Фокстрот спільно з покупцями надає підтримку підопічним БО «СОС Дитячі Містечка Україна» у рамках вже відомої благодійної акції «Подаруй щасточку добра»

У травні за сприяння мережі Фокстрот і залученості покупців було проведено 16 арт-терапевтичних занять для 50 дітей і їхніх батьків у центрі Укріплення сімей в м.Київ. Заняття організовані в рамках благодійної акції з продажу фірмового мерча Фокстрот на підтримку дітей, постраждалих внаслідок війни.

Під час занять діти й батьки навчилися використовувати ефективні методи релаксації та освоїли техніки майндфулнесу – практики усвідомленої присутності в даний момент, яка допомагає зосередитися на теперішньому досвіді, знижуючи стрес і покращуючи загальне самопочуття. За допомогою творчості змогли зняти тілесну та емоційну напругу, покращити настрій.

«Крім того, такі арт-терапевтичні дитячо-батьківські групові зустрічі присвячуються зміцненню родинних зв’язків та порозумінню. Це можливість побути разом, зміцнити, а іноді – налагодити емоційний контакт, приділити час вмінню будувати діалог, взаємодіяти. А ще це хороша нагода для батьків усвідомити особливості взаємодії з дітьми та помітити, над чим варто працювати у взаєминах», – зазначає Тетяна Сідун, координаторка Центру укріплення сім’ї.
У Фокстрот додають, що з початку благодійної акції «Подаруй щасточку добра» вже вдалося охопити терапією 175 дітей та 30 батьків.

«Ми раді, що наші спільні зусилля з покупцями та партнерами дозволяють надавати необхідну підтримку дітям та їхнім сім’ям у важкі часи. Арт-терапевтичні методи роботи ефективно допомагають знімати психоемоційну напругу, боротися з тривожністю та страхами. Це дозволяє дітям та батькам відчути точку опори і знайти сили для адаптації і подальшого розвитку», – зазначила Леся Нікуліна, керівниця відділу торгового маркетингу Фокстрот та ініціаторка проєкту.

Нагадаємо, що з початку акції «Подаруй щасточку добра», кожні 30 грн з продажу фірмових подушок, рюкзаків, чохлів для гаджетів тощо із серії благодійного Фоксі-мерча акумулюються компанією з метою проведення корекційно-розвивальних занять для підопічних БО «СОС Дитячі Містечка Україна», які постраждали від агресії російської федерації. За підсумками першого етапу благодійної акції було залучено 125 діток віком від 3-х до 14 років, котрі отримують психологічну підтримку в Київському регіоні в центрі Укріплення сімей в м.Київ.

Довідка. Група «Фокстрот» співпрацює з фондом з 2010 року. У 2014 році мережа реалізувала благодійний проект «Ми разом», збираючи кошти на допомогу переселенцям, під опікою МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка». У 2015 році, завдяки спільним зусиллям, було зібрано кошти для 79 багатодітних сімей зі сходу України, яким надали продуктові набори та необхідні в побуті речі.

З 2016 по 2019 роки компанія організовувала збір коштів у благодійні бокси для проведення арт-терапевтичних занять для дітей. З початком повномасштабного вторгнення бренд надав допомогу сім’ям з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Запорізької областей, які тимчасово проживають у «Містечках фонду» в Києві та Київській області, передавши понад 60 одиниць побутової техніки.

ГКФрозвиває бренди