Топ-менеджмент

Топ менеджмент бізнесів

Василь Перепелиця, фінансовий директор ГКФ, перший заступник Генерального директора ГКФ
 

Василь Перепелиця прийшов працювати у ГКФ з банківського сектору. Має 18-річний досвід роботи на топ-позиціях у банку, торгових, виробничих та сервісних компаніях, досвід в управлінні проектами, залученні фінансування для реалізації торгових та інвестиційних програм, а також 10-ти річний досвід у торгівлі - логістика, експортно-імпортні операції, оптові продажі, управління фінансами, підготовка та виведення компаній на міжнародні ринки капіталу.

Під його керівництвом фахівці фінансово-економічного департаменту УК ГКФ знизили процентні витрати за кредитами для бізнесів Групи, диверсифікували відносини з кредиторами, залучили іноземних консультантів, що мають практичний досвід у цій сфері («Євронікс») для підвищення продажів з квадратного метра ТМ «Фокстрот. Техніка для дому».

Фінансово-економічний департамент УК ГКФ став ініціатором організації управління вартістю активів бізнесів Групи, визначивши роль ГКФ як портфельного інвестора. А в 2013 році створили систему споживчого кредитування в мережі - програму «Фінансовий супермаркет», єдину на ринку рітейлу України.

Василь Перепелиця - активний футбольний вболівальник і фанат клубу «Челсі». Любить подорожувати. Виховує двох дочок.
 
В'ячеслав Поврознік, виконавчий директор мережі «Фокстрот. Техніка для дому» 

У травні 2012 року наглядова рада торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому» прийняла рішення призначити В'ячеслава Володимировича Поврозніка на посаду виконавчого директора мережі з 1 червня 2012 року.

В'ячеслав Поврознік прийшов в торговельну мережу «Фокстрот. Техніка для дому» з автомобільного бізнесу, де займався розвитком дистрибуції. В'ячеслав Поврознік розпочав діяльність у сфері автомобільного бізнесу в 1992 році, в компанії «Winner Ford Kyiv». Стартував з позиції менеджера відділу запчастин і незабаром був призначений Генеральним менеджером дистриб'юторської компанії «Winner Imports Ltd».

У 2002 р. В'ячеслав Володимирович очолив створені компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» та «АвтоЗАЗ-сервіс», які увійшли до складу корпорації УкрАВТО і представляють такі автомобільні бренди як Opel, Chevrolet, Lanos, Sens, ЗАЗ. Під його керівництвом компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» стала кращою в своїй галузі, а В'ячеслав Поврознік був визнаний кращим керівником дилерської мережі в Україні в 2005 році. З 2006 року обіймав посаду заступника голови правління корпорації «УкрАВТО» з питань продажів автомобілів і розвитку дилерської мережі.

У 2014 році отримав грамоту «За вагомий внесок у розвиток вітчизняного підприємництва та за особистий професіоналізм» від голови Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики.

Досконало володіє англійською мовою, вивчає китайську. Одружений, виховує трьох дітей.

Андрій Острогляд, виконавчий директор торговельної мережі «Секунда» 


Андрій Острогляд має більш ніж 10-річний досвід роботи в управлінні роздрібними проектами. Пройшов шлях від продавця до операційного директора в компанії «Фокстрот. Техніка для дому». Працює в Групі компаній «ФОКСТРОТ» з 2004 року, в процесі діяльності його успіхи були неодноразово відзначені: Андрій був визнаний кращим керівником магазину, регіональної роздрібної мережі і регіону в цілому. На власному досвіді знає, що наполеглива праця і цілеспрямованість обов'язково призводять до успіху.

Вважає, що для досягнення поставленої мети, а відповідно і успіху, необхідно мислити стратегічно, багато працювати над собою, вчиться і піклується про навчання і зростанні особистої команди. Має навички вибудовування командної роботи, систематизації бізнес-процесів, антикризового менеджменту.

У 2013 році був відзначений Подякою Прем'єр-міністра України «за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у реформування внутрішньої торгівлі, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні».

Андрій Острогляд - прихильник активного здорового способу життя, займає активну патріотичну життєву позицію,
виховує двох синів.
 

Володимир Нікітенко, комерційний директор компанії DEPOT Development Group

З 2003 року Володимир Нікітенко як топ-менеджер спеціалізувався на здачі в оренду торгових площ, запуску та управлінні торговими центрами, проведенні аудиту та девелопменті нерухомості в Україні. Очолював процеси, пов'язані з пошуком орендаторів і підписанням договорів оренди в Києві та регіонах, координував команду брокерів, що працюють над проектами. Серед напрацьованого досвіду - навики представлення інтересів власників об'єктів нерухомості, участь у процесі консультування клієнтів при розробці концепцій торгових центрів, бізнес-планів, зонування комерційних площ, а також  участь у розробці основних умов оренди.

Основний напрямок діяльності Володимира Нікітенка в статусі комерційного директора компанії DDG - досягнення взаємно вигідних комерційних умов при укладенні договорів оренди з міжнародними та національними операторами ринку рітейлу; залучення в регіони якірних орендаторів з метою розвитку цивілізованих форматів торгівлі.

Також ще один із проектів, очолюваних Володимиром, – розвиток дитячого розважального центру Fantasy Town.

За час роботи Володимира Нікітенка на посаді комерційного директора компанії DDG були досягнуті наступні результати:
- розвиток розважального бізнесу, як однієї зі складових Depo't center;
- досягнення позитивної динаміки зменшення вакантності торговельних площ;
- налагодження комунікацій між підрозділами компанії і регіональними представництвами.