Топ-менеджери


Василь Перепелиця,
перший заступник Генерального директора ГКФ з розвитку та інвестицій.

Василь Перепелиця прийшов працювати у ГКФ з банківського сектору. Має 18-річний досвід роботи на топ-позиціях у банку, торгових, виробничих та сервісних компаніях, досвід в управлінні проектами, залученні фінансування для реалізації торгових та інвестиційних програм, а також 10-ти річний досвід у торгівлі. У сфері уваги була логістика, експортно-імпортні операції, оптові продажі, керував фінансами, аналізував міжнародні ринки та розвивав на них раніше запущені проєкти.

Під його керівництвом фахівці фінансово-економічного департаменту УК ГКФ знизили процентні витрати за кредитами для бізнесів Групи, диверсифікували відносини з кредиторами, залучили іноземних консультантів, що мають практичний досвід у цій сфері («Євронікс») для підвищення продажів з квадратного метра ТМ «Фокстрот. Техніка для дому».

Фінансово-економічний департамент УК ГКФ став ініціатором організації управління вартістю активів бізнесів Групи, визначивши роль ГКФ як портфельного інвестора. А в 2013 році створили систему споживчого кредитування в мережі - програму «Фінансовий супермаркет», єдину на ринку рітейлу України.

Василь Перепелиця - активний футбольний вболівальник і фанат клубу «Челсі». Любить подорожувати. Виховує чотирьох дітей.Олексій Зозуля
виконавчий директор торгової мережі «Фокстрот»

З Групою компаній «Фокстрот» Олексія Зозулю пов'язує період з 2005 по 2011 рік. У «Фокстрот. Техніка для дому» (2005-2010 рр.) він побудував кар'єру з посади керівника регіональної служби роздрібних продажів до поста операційного директора. З 2010 по 2011 рік – керував проектом в «Депот Девелопмент Груп», що розвиває ГКФ як напрямок управління нерухомістю.

Потім був період 2011-2013 рр., коли Олексій Зозуля працював з іншими ритейлерами: очолював компанію «Фармастор» (мережа аптек «Аптека доброго дня», «Сiмейна аптека»), а в 2013-2018 роках був операційним директором в компанії «РУШ» (лінія магазинів EVA).

У березні 2019 року Олексій Зозуля повернувся в Фокстрот на посаду начальника управління продажів. Головна мета для Олексія Зозулі – зберегти лідерські позиції бренду, забезпечити якісні та кількісні показники зростання бізнесу по обох напрямках (офлайн і онлайн), продовжити розпочаті внутрішні реформи, щоб утримувати головну конкурентну перевагу – довіру і лояльність до Фокстрот його клієнтів.Андрій Острогляд,
виконавчий директор торговельної мережі «Секунда»

Андрій Острогляд має більш ніж 10-річний досвід роботи в управлінні роздрібними проектами. Пройшов шлях від продавця до операційного директора в компанії «Фокстрот. Техніка для дому».

Працює в Групі компаній «ФОКСТРОТ» з 2004 року, в процесі діяльності його успіхи були неодноразово відзначені: Андрій був визнаний кращим керівником магазину, регіональної роздрібної мережі і регіону в цілому. На власному досвіді знає, що наполеглива праця і цілеспрямованість обов'язково призводять до успіху.

Вважає, що для досягнення поставленої мети, а відповідно і успіху, необхідно мислити стратегічно, багато працювати над собою, вчиться і піклується про навчання і зростанні особистої команди. Має навички вибудовування командної роботи, систематизації бізнес-процесів, антикризового менеджменту.

У 2013 році був відзначений Подякою Прем'єр-міністра України «за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у реформування внутрішньої торгівлі, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні».

Андрій Острогляд - прихильник активного здорового способу життя, займає активну патріотичну життєву позицію, виховує двох синів.Володимир Нікітенко,
комерційний директор компанії DEPOT Development Group

З 2003 року Володимир Нікітенко як топ-менеджер спеціалізувався на здачі в оренду торгових площ, запуску та управлінні торговими центрами, проведенні аудиту та девелопменті нерухомості в Україні.

Очолював процеси, пов'язані з пошуком орендаторів і підписанням договорів оренди в Києві та регіонах, координував команду брокерів, що працюють над проектами. Серед напрацьованого досвіду - навики представлення інтересів власників об'єктів нерухомості, участь у процесі консультування клієнтів при розробці концепцій торгових центрів, бізнес-планів, зонування комерційних площ, а також участь у розробці основних умов оренди.

Основний напрямок діяльності Володимира Нікітенка в статусі комерційного директора компанії DDG - досягнення взаємно вигідних комерційних умов при укладенні договорів оренди з міжнародними та національними операторами ринку рітейлу; залучення в регіони якірних орендаторів з метою розвитку цивілізованих форматів торгівлі. Також ще один із проектів, очолюваних Володимиром, – розвиток дитячого розважального центру Fantasy Town. За час роботи Володимира Нікітенка на посаді комерційного директора компанії DDG були досягнуті наступні результати:/p>

  • розвиток розважального бізнесу, як однієї зі складових Depo't center;
  • досягнення позитивної динаміки зменшення вакантності торговельних площ;
  • налагодження комунікацій між підрозділами компанії і регіональними представництвами.

ГКФрозвиває бренди