Велике серце маленького життяОсоблива увага ГК «ФОКСТРОТ» приділяє дітям. У 2006 році, оголошеним роком захисту прав дитини, в Україні стартував унікальний проект «Велике серце маленького життя», ініційований ГК «ФОКСТРОТ». Проект підтримали Міністерство сім'ї, молоді та спорту України, Міністерство освіти України, Міністерство культури і туризму України, концерн «НІКО», ряд громадських організацій і Українська Православна церква. 

На першому етапі проекту «Велике серце маленького життя» вихованці дитячих будинків та інтернатів послали 13 тисяч творчих робіт на тему «Духовний початок: надії та мрії». В кінці 2006 року близько 100 дітей з України, чиї малюнки були визнані кращими, з'їхалися до Національного Києво-Печерський заповідник, щоб познайомитися з історичним пам'ятником і отримати цінні призи за свою творчість. Переможці конкурсу, лауреати Гран-прі Іванна Рєпіна (Київський дитячий будинок «Малятко») і Олександр Андрійчук (Бердичівська школа-інтернат) отримали особисті грошові рахунки і персональну опіку ГК «ФОКСТРОТ». 

Одночасно з конкурсом дитячої творчості почалася робота над створенням повнометражного художнього фільму «Маленьке життя» за однойменним оповіданням Олександра Жовни. Фільм розповідає про маленького хлопчика, який ціною власного життя повернув здоров'я незнайомій дівчинці. На добре і світле справу організаторів проекту благословив Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Української Православної Церкви Володимир.

На завершальному етапі проекту було відібрано 10 найбільш обдарованих і талановитих дітей. Протягом двох років проводилася психолого-педагогічна робота з ними. 

Основним завданням кураторів і педагогів було допомогти підліткам в переході від школи до самостійного дорослого життя.


Вітчизняний ігровий повнометражний фільм "Маленьке життя" відомого українського сценариста і режисера-дебютанта Олександра Жовни. 

Фільм створено за підтримки Групи компаній "ФОКСТРОТ" у 2008 році, в рамках власного соціального проекту «Народний кінозал». 

«Маленьке життя» став переможцем конкурсу Міністерства культури України на кращий соціально значимий сценарій. 

Сценарій фільму став лауреатами «Коронації слова» в номінації «Кіносценарій». У 2008 році фільм «Маленьке життя» зайняв 2 місце на Міжнародному кінофестивалі «Покров». 

На кінофестивалі «Молодість-2008» був єдиним вітчизняним повнометражним фільмом у своїй номінації. 

У 2009 році фільм був представлений у конкурсній програмі Міжнародного Стрітенського православного кінофестивалю «Зустріч», а так само на Днях українського кіно в Кельні.

ГКФрозвиває бренди