Школа безпеки


З 2002 року ГК «ФОКСТРОТ» тісно співпрацює із Департаментом ДАІ МВС України. Серед акцій, спрямованих на профілактику дорожньо-транспортного травматизму - конкурс дитячого малюнку «Мій друг — дорожній рух», змагання шкільних команд юних інспекторів руху (ЮІР) – від регіональних конкурсів до всеукраїнського фіналу, Всеукраїнського конкурсу КВК-ЮІР, де у формі жартів школярі навчають своїх однолітків як уникнути небезпеки на дорозі. Все це сприяє підвищенню свідомості маленьких учасників дорожнього руху та зниженню рівня травматизму на дорогах через дитячу необізнаність.

В 2002 році під девізом «Комфортно там, де безпечно»  стартує соціальний проект Групи компаній «ФОКСТРОТ» «Школа безпеки». Налагоджується співпраця з ДСНС України по профілактиці щодо уникнення травмування дітей в результаті нещасних випадків в невиробничій сфері.  В рамках проекту за сприяння фахівців ДСНС України була записана 4 серія  серіалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа» - про дії дитини під час виникнення пожежі, а також розроблена листівка «При пожежі дій правильно!», для закріплення нових правил.  В 2012-2013 рр. разом із фахівцями Служби порятунку «101»  мережа «ФОКСТРОТ» проводить по всій Україні «Уроки безпеки»  для молодших школярів. На таких уроках побували школярі більше двох десятків міст України. Тисячі дисків з мультфільмом та повчальні листівки було передано у школи та садочки країни для навчання дітей правилам безпеки. У березні 2013 року проект «Школа безпеки» був названий самим пізнаваним серед споживачів у ритейлі (за результатами опитування InMind), а в квітні 2013 року став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації.

У 2020 році внаслідок карантинних обмежень та переважно віддаленого навчання більшості школярів проєкт було активовано лише у Запорізькій області. 4000 дітей взяли участь в акціях “Школи безпеки”. 204 дитини отримали подарунки від ГК “Фокстрот” за участь у творчому конкурсі у рамках Місячника безпеки життєдіяльності у Запорізькій області.

Крім того, подарунок від Фокстрот отримав 16-річний Вадим Чернята, який взимку 2020 року врятував рибалку, який провалився під лід.

ГКФрозвиває бренди